Congres BEST Seminars

Congres BEST Seminars
➢ Interessante seminaries in een
ontspannen en gemoedelijke sfeer.
➢ Randactiviteiten speciaal voorzien voor de partners.
➢ Informele mogelijkheden om in contact te komen met onze sprekers en mededeelnemers.
Van 4 tem 6 december is het opnieuw tijd voor het Congres van BEST Seminars. Dit jaar in het levendige Leuven: Penta Hotel.
Ook dit jaar is het doel opnieuw om u een onvergetelijke én leerrijke ervaring te bieden in een ontspannen en gemoedelijke sfeer.
Midden het levendige centrum, de kerstsfeer in de binnenstad: het 4 sterren Penta Hotel met zijn huiselijke accommodatie is het decor voor een combinatie van enkele leerrijke seminaries in een ontspannen sfeer en informele contacten met de sprekers.
-
Jurgen Opreel
Btw-adviseur sinds 1996 en heeft een jarenlange ervaring in de btw-materie opgebouwd. Jurgen is spreker op tal van btw-seminaries en interne bedrijfsopleidingen. Hij geeft les aan de Fiscale Hogeschool en de KHLeuven. Hij is auteur van vele publicaties inzake btw, waaronder het jaarlijks btw-jaaroverzicht en regelmatige bijdragen in Fiscale Actualiteit. Daarnaast is Jurgen ook actief als spreker inzake btw op internationale conferenties. Hij volgt dan ook dagdagelijks de evoluties in de btw-materie, zowel nationaal als internationaal.
-
Bart Smets
Advocaat sedert 1981. Hij is vennoot bij ConSenso Advocaten te Genk. Hij is docent fiscaal recht en vennootschapsrecht, opleidingscoördinator Case Studies aan de PXL Hogeschool te Hasselt en auteur.
-
Guy Poppe
Advocaat gespecialiseerd in Fiscaal recht. Hij is auteur van de uitgaven “Vademecum voor de vzw” en Praktijkboek vzw’s en directe belastingen” uitgegeven door Intersentia en veelgevraagd docent.
Permanente vorming
Aantal uren permanente vorming: 13u
Datum | Startuur | Einduur | Stad | Locatie | Prijs | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
04/12/2025 | 12:00 | 23:00 | Leuven | Penta Hotel | € 1250.00 | Inschrijven |