Cyberverzekeringen voor cijferberoepers: doen of niet?
Cyberverzekeringen voor cijferberoepers: doen of niet?
ONLINE live webinar
Cyberrisico’s hebben een grote impact op ondernemingen. Ook boekhouders, accountants, bedrijfsrevisoren en fiscale experts ontsnappen niet aan het groeiende gevaar van een cyberincident.
Of cyberrisico’s moeten verzekerd worden is een beslissing die bij de cijferberoeper zelf hoort. Maar die beslissing moet met kennis van zaken kunnen gebeuren.
Dit seminarie wil de nodige informatie aanleveren om die kennis van zaken te verwerven en te kunnen nagaan of voor uw bedrijf een cyberverzekering aan te bevelen is of niet.
Inhoud
-
Inleiding: groeiend gevaar
-
risicoanalyse
-
Cyberverzekeringen
- Waarborgen
- Uitsluitingen
- Aandachtspunten
-
Getuigenis: video getuigenis door een slachtoffer
-
Alternatieven en aanvullingen op een cyberverzekering
- Conclusie
Doelstelling van dit seminarie
Na dit seminarie heeft u
- Inzicht in cyberrisico’s
- Kennis van de voor- en nadelen van een cyberverzekering
- Kennis van alternatieven op een cyberverzekering
- De mogelijkheid om in te schatten of een cyberverzekering voor uw kantoor aanbevolen is of niet.
Online seminarie
Dit seminarie is een live webinar.
Alle deelnemers ontvangen vooraf een link. Hiermee kan u op de vastgelegde datum en tijd (= startuur) inloggen en het seminarie live volgen.
Uw voordelen:
-
geen verplaatsing
-
er is een live interactie met de docent: u kan onmiddellijk vragen stellen via een chat-scherm of mondeling
-
de syllabus kan u vooraf reeds downloaden van op onze website
-
de attesten kan u achteraf downloaden van op onze website
Achteraf wordt er door het programma een aanwezigheidslijst opgemaakt a.h.v. de loging-gegevens (tijd van inloggen, einde van inloggen) van de deelnemers. Dit is voor de erkenning van uw attest.
De documentatie van elk seminarie is achteraf ook online beschikbaar. Zo kunt u steeds de documentatie van een seminarie of opleiding waarvoor u ingeschreven bent op uw pc raadplegen en hoeft u die documentatie niet zelf meer te archiveren.
U kan de documentatie digitaal terugvinden via "online diensten" en deze downloaden.
Attesten
FSMA: BEST Seminars is geaccrediteerd onder het nummer 500149 A
Het aantal punten voor dit seminarie is:
- 1,5 punten verzekering
-
Gerrit Van Daele
Professor UGent, Gastprofessor KULeuven, Bestuurder nv Fitrama, Bestuurder Xerius. Auteur van meerdere publicaties in verband met verzekeringen
Kwaliteitsgarantie
Professor UGent
Gastprofessor KULeuven
Bestuurder nv Fitrama
Bestuurder Xerius
Auteur van meerdere publicaties in verband met verzekeringen
Permanente vorming
Voor dit seminarie wordt een ITAA-attest van 2u uitgereikt
Datum | Startuur | Einduur | Stad | Locatie | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16/11/2023 | 10:00:00 | 12:00:00 | Online | Online seminarie | Inschrijven |
deelname
De intekenprijs voor dit webinar bedraagt €185 en €160 voor leden van de Praktijkclub Fiscaliteit en/of de Prakijkclub BTW (excl. BTW).
Extra deelnemers van een zelfde kantoor betalen €130
Onze seminaries zijn betaalbaar via de KMO portefeuille waardoor u een subsidie van 30% kunt ontvangen op de inschrijvingsprijs exclusief btw. Meer informatie hieromtrent vindt u op de website van KMO-portefeuille: www.kmoportefeuille.be
Erkenningsnummer: KMO DV.O215820 (Camepro bvba)
Al onze seminaries komen in aanmerking voor subsidie via Liberform. Meer info hierover en hoe deze aan te vragen, kan u terugvinden op www.liberform.be
Bij inschrijving ontvangt u steeds een bevestiging. De factuur ontvangt u nadien via mail.